Dla firm

AleWorek – to co, WPAKUJESZ SIĘ? 

AleWorek, bo szyjemy worki!

Jesteśmy producentem worków z Twoim logo. Szycie mamy w małym paluszku.  Stworzymy niepowtarzalne opakowanie dla Twojej marki. Oryginalny worek będzie stanowić wyjątkowe opakowanie, które klient zapamięta na długo, a to może przyczynić się do zwiększenia lojalności i wzrostu sprzedaży.
Najbardziej lubimy tkaniny naturalne – lniane, bawełniane, z juty – które dzięki swojemu naturalnemu designowi, nadają wyjątkowy wygląd pakowanych produktów.

Odezwij się do nas przez poniższy formularz lub zadzwoń do naszego opiekuna Krzysztofa Szulc tel. 798 931 506, zobacz nasz katalog:

Szukasz nietuzinkowej promocji twojej firmy?

Twoje produkty zasługują na coś dobrego?

Oferujemy indywidualnie dobrane produkty, razem ustalimy:

  • materiał – len? bawełna? a może juta?

  • wielkość dobraną pod twój produkt

  • technikę wzoru – nadruk lub haft

  • szablon – np. Twoje logo lub wybrany napis

  • wykończenie – od koronki, przez tasiemki, po przeszycie

Tkaniny w zależności od właściwości i wykorzystania:

Juta – do przechowywania nadają się większe elementy np. cukierki z racji tego, że jest rzadko tkana (LUB zioła ale w folii). Włókna gubiące drobne nitki, nadaje się do sitodruku, tani naturalny surowiec, nie można prać

Len – mogą być przechowywane zarówno duże elementy jak i drobne, te spożywcze jak np. mąka, zioła mogą być przechowywane bez folii, nie tracą aromatu i nie spleśnieją. Można haftować i nadrukowywać. Wysoka jakość, mała kurczliwość w praniu, naturalność, wyższa cena.

Bawełna – surówka bawełniana w kolorze ecru spakuje cukierki i osłoni włożone w folię produkty spożywcze. Można prać, haftować i nadrukowywać. Tańsza, mniej trwała niż len, minimalnie droższa od juty.

Wybrane hurtowe realizacje

Woreczek z lnu 16x22cm

Wytrzymała torba na zakupy 37x41cm z drelichu bawełnianego

Woreczki z juty 19x32cm z czarnym nadrukiem 14x14cm

Worek z bawełny 12×6 cm z suszem lawendowym

Worek z lnu 30×40 cm z haftem

Worek z bawełny z brązowym nadrukiem

Woreczki z juty z ozdobnymi przeszyciami

Woreczki z juty w dowolnym wymiarze

Worek juty z ozdobnym przeszyciem na wino 8x8x36cm

Plecako-worek z kodury w kolorze zielonym 37x45cm

Juta jako osłonka na doniczkę

Woreczki z bawełny różne wymiary

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, chwyć śmiało za telefon i do nas zadzwoń! Pomożemy określić potrzeby i stworzyć wyjątkowy produkt dopasowany designem, wymiarem i formą.

Współpracujemy również z producentami krówek reklamowych, dostawcą kawy i herbaty z lokalnej palarni, a także producentami innych gadżetów, więc podejmujemy wyzwanie i zajmiemy się Tobą kompleksowo.

AleWorek, bo szyjemy worki! Tworzymy opakowania ozdobne, gadżety i produkty użytkowe. Elegancki, a zarazem nowoczesny design, który przyciąga wzrok i naturalne tkaniny, które uwielbiamy, to klucz do niepowtarzalnych rozwiązań.

Z każdą kolejną realizacją inspirujemy się wzajemnie i szukamy rozwiązań na miarę. Jesteśmy polską, rodzinną pracownią, gdzie z uśmiechem szyjemy wyjątkowe produkty, co sprawia, że otrzymujesz dopracowany produkt o wysokiej jakości.

A jaki jest Twój pomysł? Szyjemy rozwiązania.

Facebook