30 Gru

Podsumowanie roku 2013

Korzystając z chwili wolnego oczywiście nie może obyć się bez przemyśleń. Moje przemyślenia są takie, że mam za co dziękować w mijającym roku. Dzień w dzień praca nad rozwojem marki AleWorek, wymyślanie nowych wzorów i poszerzanie grona odbiorców. Weekendowa praca na imprezach wyjazdowych. W końcu ktoś zauważa moje wysiłki, stwierdzając, że to co robię, to fajny pomysł i zaprasza na występ w telewizji… Dzień Dobry TVN przyczyniło się do zwiększonego zainteresowania moimi produktami, a co się działo po audycji, przerosło moje oczekiwania. To była niezła szkoła radzenia sobie z upływającym czasem, organizowaniem tkanin i dodatków. Dzięki temu lepiej przeszłam okres przedświąteczny, w którym też było mnóstwo pracy. Mam nadzieję, że do wszystkich dotarły prezenty na czas i będą mogli testować właściwości lnu. We wszystkim wspierali mnie rodzice, siostra i chłopak oraz znajomi, którzy po prostu kupują moje produkty. Bardzo im dziękuję!

W nowym roku oczywiście będą nowe wyzwania od powiększania sprzedaży, przez organizowanie konkursów oraz akcji promocyjnych po wyruszanie w świat – na nowe imprezy plenerowe do dużych i małych miast w Polsce (a może i za granicą, kto wie?).

Nowy rok to także organizacja nowej pracowni z większą ilością miejsca, tak by rodzice znów odzyskali swój salon 🙂 Co do postanowień już takich bardziej przyziemnych – zamierzam wcześniej wstawać 🙂

Jak wam minął rok 2013? A wy jakie macie postanowienia na nadchodzący rok?

Wszystkim życzę szalonej zabawy w Sylwestra i pomyślności w nowym roku, aby ten nadchodzący był obfity
w spełnianie marzeń i
gonienie za nowymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook