05 Gru

Jeżyckie Wietrzenie Magazynów w aleWorek!!!

Jeżyckie wietrzenie magazynu

Grudzień to czas pełen magii, radości, wytężonych prac związanych z przygotowaniem się do świąt Bożego Narodzenia. Czas intensywnych poszukiwań prezentów, po to aby sprawić jak najwięcej przyjemności naszym bliskim. Dla aleWorka ten czas jest również bardzo pracowity, ale pomimo to postanowiliśmy wygospodarować trochę czasu na pomoc naszym czworonożnym przyjaciołom 😉 Stąd też pomysł na Jeżyckie Wietrzenie Magazynów! 

20 grudnia zapraszamy wszystkich chętnych do naszej Pracowni w Poznaniu! Może uda Wam się zdobyć coś super, coś co Was zainspiruje i w ramach hasła ZERO WASTE powstanie coś wyjątkowego. Tego dnia będziecie mogli skorzystać z udostępnionych przez nas tkanin, skrawków tkanin i dodatków, z których my już nie skorzystamy, a wszystko to za darmo 😉 A jeśli podczas pobytu u nas wpadnie Wam do głowy jakiś pomysł na torbę lub worek to za symboliczne 10 zł go zrealizujmy. Oczywiście wszystkie pieniądze trafią do specjalnie przygotowanej skarbonki.

W ten dzień w Pracowni będzie też, możliwość zakupu naszych produktów ze zniżką 10 zł w stosunku do cen na stronie www.

Mamy też prośbę do Was, jeśli macie np. koce, których już nie używacie, a mogłyby się przydać w schroniskach to przynieście je do nas, zrobimy z nich użytek 😉

Partnerem wspierającym akcję jest Schronisko Azorek 🙂

Do zobaczenia 20 grudnia!!!