02 Paź

Plecak worek dla ucznia na WF

worek na wf

Stało się! Niespodziewanie szybko przyszedł wrzesień, a już powoli za nim wyłonił się październik. Co to oznacza? Powrót do szkoły. Jednak nie ma się co załamywać, bo ze szkołą wiąże się mnóstwo świetnych spraw. Przecież nie samą nauką uczeń żyje, a lekcje WF mogą być naprawdę ciekawe. Tak, tak, właśnie o te zajęcia z piłkami, sportowymi ciuchami i tenisówkami chodzi, bo od dawna wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Worki na WF

Jeszcze 15 i 10 lat temu uczniowie swoje stroje na lekcje wychowania fizycznego nosili w praktycznych workach, ze sznurkami zakładanymi jak plecak. Jednak minusem tych worków były materiały, z których je tworzono, bo były to sztuczne tworzywa, nieprzepuszczające powietrza, a po jego otwarciu można było paść trupem przez niemiły zapach. Często właśnie to było przyczyną, dla której uczniowie woleli nosić stroje w zwykłych reklamówkach, co jak się okazało nie było najlepszym pomysłem – szkodziły środowisku i były niewygodne. Z myślą o uczniach powstały aleWorki, które tworzone są z naturalnych materiałów, co powoduje, że zapachy nie są zamknięte razem z koszulką, spodenkami i tenisówkami w jednej komorze. Ubrania po wyjęciu z worka są czyste i gotowe do założenia (oczywiście jeśli zostaną wyprane po lekcji WF, ale to pewnie wiesz. ;))

Dlaczego warto postawić na worek?

Dużą zaletą worków na WF jest ich pakowność, dlatego bez problemu zmieścisz do nich to, co potrzebne na lekcję wychowania fizycznego, a także czyste skarpetki na zmianę i dezodorant. Waga worka jest bardzo mała, dzięki czemu nie obciąża on zbytnio pleców, ponadto jest praktyczny, bo może być traktowany zarówno jako worek na strój na lekcję wychowania fizycznego, ale też na trening piłki nożnej, karate lub lekcje tańca. Jeden worek, a ile zastosowań! Tym, co odróżni Twój worek jest między innymi jego niepowtarzalny design i regulowane rączki. Wybierz taki jaki Ci się podoba, bo wybór jest napraaawdę duży, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na WF najlepiej nadadzą się przewiewne worki bawełniane, które dostępne są w różnych wzorach oraz te wodoodporne z kodury, szczególnie trwałe i mocne – z nimi wyjazdy na pływalnię nie będą już takie straszne. Nic się nie stanie, jeśli na chwilę będzie trzeba położyć worek na wilgotnej ziemi – ubrania, które znajdują się w środku nadal pozostaną suche. Jeśli natomiast lubisz klimat disco, trochę glamour lub hipsterski to strzałem w dziesiątkę będzie metaliczny worek z ekoskóry lub taki z łączonych materiałów. Za to dla eko-sportowców, którym nie jest obojętne w czym będą noszone stroje, świetny okaże się ten z płótna z niebanalnym hasłem. Napis lub grafika powinny być odzwierciedleniem Twojego charakteru, więc przebieraj i znajdź swój ideał.

Stylizacje z workiem na WF

Kiedyś w sklepie można było znaleźć jedynie worki z postaciami ze znanych kreskówek, które były aktualnie na topie, w dzisiejszych czasach tak naporawdę już mało kto chce je nosić. Teraz dzięki dużemu wyborowi znajdziesz taki, który spełni Twoje designerskie oczekiwania. Modny worek podkręci Twoją stylizację i nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Dżinsy i biała koszulka wieją nudna? Nie z aleWorkiem, a na pewno nie z takim o ciekawym kolorze. Jeżeli myślisz, że sukienka i worek to nie jest dobre połączenie, to jesteś w błędzie. Nawet gładką sukienkę ożywisz interesującym wzorem na swoim worku. Jeśli lubisz kolory ziemi, a oliwkowe bojówki i trapery to Twoje znaki rozpoznawcze, worek w kolorze naturalnego płótna będzie kropką nad “i” Twojej stylizacji.

Worek na WF nie musi się już kojarzyć ze słodkimi księżniczkami lub samochodzikami, bo dzięki szerokiej gamie dostępnych wzorów znajdziesz ten niepowtarzalny i wiele razy usłyszysz “Ale super worek! Skąd go masz?”.