25 Cze

4 modne torby na plażę

Wiele osób wybiera się latem nad morze, ponieważ nic tak nie orzeźwia w upały jak chłodna bryza. To również możliwość plażowania, podczas którego można się opalać oraz robić zamki z piasku. Spędzanie czasu na słońcu wiąże się z koniecznością zabrania kilku drobiazgów np. kremów z filtrem UV czy napojów – wszystko to trzeba gdzieś zapakować. Jaką torbę zabrać na plażę? O tym poniżej!

Torba na plażę – jakie powinna mieć cechy?

wielka torbaTorba na plażę, która zadowoli każdego użytkownika powinna posiadać kilka cech: funkcjonalność, lekkość, pojemność i design wpisujący się w poczucie estetyki użytkownika lub użytkowniczki. Szczególnie ważny jest rozmiar torby, ponieważ musimy zmieścić w niej wiele drobiazgów np. kremy i olejki do opalania, wodę czy coś do czytania. Można zdecydować się na ogromną shopperkę, jeśli zawartość wypełniają nie tylko niewielkie rzeczy, ale też przedmioty zajmujące sporo miejsca jak choćby ręcznik oraz koc, będące nieodłącznymi elementami plażowania. Warto zainwestować w lekką torbę na plażę o szerokim pasku na ramię. Nie będzie ona dodatkowo obciążała barków, a korzystanie z niej okaże się wygodne.

Torba bombka – rozwiązanie dla minimalistki

Istnieje jednak wiele osób, które nie lubią nosić ze sobą wiele przedmiotów, a wielkie torby nie wpisują się minimalistyczna torebkaw ich gust oraz zamiłowanie do minimalizmu. Jaka torba na plażę sprosta ich oczekiwaniom? Najbardziej odpowiednia jest taka o fasonie bombki – nieduża, ale nadal pojemna. Co więcej posiada możliwość noszenia na ramieniu oraz w formie plecaka po przemontowaniu pasków. Torba bombka posiada wiele różnych wersji kolorystycznych, a wykonano ją z ekoskóry, dzięki czemu jest produktem ekologicznym. W jej środku znajduje się kieszonka, do której można włożyć mały drobiazg, który zazwyczaj trudno znaleźć w torebce np. telefon lub klucze.

Modna i duża torba na ramię

Dla niektórych użytkowników najważniejsze jest to, aby torba na plażę wpisywała się w najnowsze trendy i miała ciekawy design. Nic dziwnego, przecież chyba każdy lubi otaczać się przedmiotami cieszącymi oko, a zarazem praktycznymi. Cechy te posiadają duże, bawełniane torby na plażę w jednolitej wersji kolorystycznej, jak i te w paski. Nie tylko są bardzo modne, ale i bardzo funkcjonalne.

Jak widać wybór toreb na plażę jest szeroki. Znajdzie się rozwiązanie zarówno dla minimalisty, jak i osoby śledzącej trendy. Najważniejsze to zastanowić się jaki produkt posiada cechy, na których najbardziej nam zależy – wtedy zakup na pewno będzie udany!