29 Sty

aleWorek w liczbach na 2018 – podsumowanie i plany na przyszłość

Podsumowanie 2018 roku

Każdego roku styczniowe dni stają się dla większości z nas czasem podsumowań, a zarazem pełnego nadziei spoglądania w przyszłość. Przyglądamy się zarówno swoim sukcesom, jak i potknięciom, próbując jednocześnie odnaleźć właściwą drogę ku osiągnięciu kolejnych celów. Czym zaskakują  podsumowania oraz plany na przyszłość przygotowane przez zespół aleWorka?

Podsumowanie roku

W pracowni aleWorka ostatni rok upłynął pod znakiem wytężonej pracy i ogromnej motywacji do działania. Przez całe dwanaście miesięcy staraliśmy się tworzyć oryginalne dodatki najwyższej jakości, wykorzystując do tego sprawdzone i estetyczne materiały. Według naszych obliczeń, łącznie zużyliśmy około 16 tysięcy metrów bieżących bawełny oraz podobną ilość juty. Liczby mówią same za siebie, a to przecież przykład jedynie dwóch, z całej gamy używanych przez nas tkanin. W 2018 roku sporym powodzeniem cieszyła się przede wszystkim kolekcja musztardowa, która zachwycała modelami, takimi jak Żółta Fantazja, Czerwony Kapturek, czy Krateczka III. W świąteczno-zimowe trendy świetnie wpisała się z kolei nowość w postaci designerskich i ekologicznych worków, idealnych do pakowania prezentów dla najbliższych. Od ubiegłego roku w naszej ofercie klienci mogą również znaleźć piękne, lniane pościele od marki MOANA, zachwycające miłośników nowoczesnego wzornictwa.

By wygrać z czasem

Wzmożona ilość pracy, a także chęć spełnienia oczekiwań wszystkich klientów sprawiła, że musieliśmy dwoić się i troić, aby nadążać z realizacją zamówień. Często szyliśmy i pakowaliśmy worki przez cały dzień bez przerwy, szczególnie podczas gorącego okresu przedświątecznego. AleWorek zamienił się wówczas w pracownię św. Mikołaja, a my jak pracowite elfy wysyłaliśmy kolejne, wyczekiwane przez klientów paczki. Pomimo paru trudności i problemów udało nam się dostarczyć niemal wszystkie zamówienia w odpowiednim terminie lub z delikatnym opóźnieniem (za które serdecznie przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!). O zadowoleniu i zaufaniu naszych klientów świadczą pozytywne opinie i wszystkie pochwały skierowane pod naszym adresem. Bardzo za nie dziękujemy i prosimy o jeszcze więcej dobrych słów w Nowym Roku, bo musimy przyznać, że motywują nas niesamowicie!

Noworoczne postanowienia

W 2019 roku chcemy kontynuować dotychczasowe działania i dążyć w kierunku osiągnięcia wymarzonej perfekcji. Bez wątpienia naszym najważniejszym zadaniem jest utrzymanie najlepszej jakości produktów oraz tworzenie kolejnych, oryginalnych kolekcji. Z pewnością niejednokrotnie postaramy się zaskoczyć ogłoszeniem modnych i praktycznych nowości. Plecako-worki od dłuższego czasu królują na ulicach polskich miast, są chętnie noszone przez osoby w każdym wieku i wierzymy, że jeszcze długo nic tego nie zmieni. Będziemy się starać i szkolić, aby przygotowywać dla naszych klientów worki w zgodzie z najpopularniejszymi trendami, zwłaszcza nurtem designu w wersji eko.

Plany na 2019 rok napawają każdego z nas pozytywnymi emocjami i radością. Warto zastanowić się nad osiągniętymi sukcesami, a jednocześnie zawalczyć o przemianę swoich najskrytszych marzeń w realne cele. Cały zespół AleWorka już nie może się doczekać, aby wcielić w życie swoje plany i tworzyć nowe kolekcje dla wszystkich miłośników mody. Styczeń był na przemyślenia, a teraz… do dzieła!