22 Sie

Nowa kolekcja Safari – rozwiązanie 2w1

worek-zebra

Jesteś osobą, która ceni sobie wygodę i jednocześnie modny design? Pewnie dotarła już do Ciebie wiadomość o ponadczasowych workach na plecy, dzięki którym można pożegnać się z mniej wygodną torbą na ramię. Ale czy wiesz, że właśnie powstała nowa kolekcja, która pozwala Ci na zmianę koloru worka w zależności od Twojego nastroju i ubioru? Kolekcja Safari skradnie Twoje serce – przekonaj się!

Praktyczne rozwiązanie – podwójna kolorystyka

kolekcja SafariWorki z kolekcji Safari to nie takie zwykłe plecako-worki. One dopasowują się do właściciela kolorem, dzięki ich dwustronności! Możesz wybrać, czy akurat dziś masz ochotę nosić worek ze wzorem zebry, żyrafy lub lamparta, czy może wolisz pójść w klasykę i zdecydować się na jednolity kolor: żółty, zielony lub czerwony. To rozwiązanie nie pozwoli na nudę w Twoich stylizacjach – możesz miksować wzory tak, by urozmaicały Twój outfit i sprawiały, że będzie w 200% oryginalny! Jednocześnie kolekcja Safari jest na tyle uniwersalna, że nie ma obaw co do tego, że nie będzie do czegoś pasować. Dwustronność w tym pomaga! Worki z naszej oferty posiadają także jedną bardzo ważną cechę: solidne sznurki. Plecako-worki są teraz jednym z najmodniejszych rozwiązań – spotkać można było je na Woodstocku w całym Kostrzynie zaraz obok nerek, a także w życiu codziennym, gdy zmierza się na siłownię czy do pracy. To praktyczne wyjście, które jest wygodne – dlatego skradło serca tylu osobom. Worki z kolekcji Safari mają dodatkowo jeszcze jeden atut, a mianowicie ukrytą kieszonkę z boku. Możesz wrzucić do niej słuchawki albo inne drobne rzeczy – dzięki temu nie będziesz marnować czasu na szukanie ich w całej torbie, co często zajmuje całe wieki.

Workowa matrioszka, czyli niespodzianka w środku

Każdy plecako-worek z nowej kolekcji ma dołączoną w środku sakiewkę pod kolor – czyli jeśli wybierzesz motyw zebry z zielonymi plecami, to mała sakiewkadokładnie taki sam woreczek znajdziesz wewnątrz. Do czego może się przydać taki malutki pakunek? Możesz wrzucić do niego drobne, gdy pakujesz się na wyjazd np. nad jezioro lub na grilla za miasto, a planujesz wstąpić do sklepu. Dzięki temu nie musisz brać całego portfela. Sakiewka jest ściągana wstążeczką, dlatego zapewnia ochronę przed wydostaniem się z niej czegokolwiek bez Twojej wiedzy. Jednocześnie można ją potraktować jako samodzielny miniworek. Jeśli dasz radę wpakować w nią wszystko, co aktualnie jest Ci niezbędne do wyjścia, możesz zrezygnować z całego plecaka, a sakiewkę przewiesić przez dłoń. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce i weźmiesz tylko najpotrzebniejsze rzeczy, bez konieczności noszenia worka.

Jeśli poszukujesz najmodniejszego rozwiązania tego lata, które pozwoli Ci zapomnieć o noszeniu ciężkich toreb na jednym ramieniu, wypróbuj worków z kolekcji Safari! Zwierzęce wzory urozmaicą każdą stylizację, stając się ich niecodziennym dodatkiem. Brzmi świetnie? Musisz spróbować!