01 Wrz

Podsumowujemy sezon letni i nie tylko!

podsumowanie sezonu

Ten sezon letni obfitował w nowe działania, było ich tyle, że podsumowanie nie będzie pod koniec roku tylko we wrześniu. 1 września to dla nas szczególna data – obchodzimy 7 urodziny! To kolejny kamień milowy i z ekscytacją wchodzimy w 8. rok działania.

W maju naszą stronę na FB i IG przejął inMarketing. Od tego czasu dzieją się cuda – fani przybywają, posty się same piszą, a comiesięczne zebrania przy kawce nie chcą się kończyć od nadmiaru pomysłów – tak mogłabym podsumować dobrą robotę całego zespołu. Wraz z inMarketing postanowiliśmy przebudować naszą stronę www. Do współpracy po raz kolejny zaprosiliśmy Borbis Media, a do graficznego przygotowania layout’u niezastąpioną graficzkę Karolinę Glapkę, która z resztą przygotowała też nasz nowy katalog z kolekcjami. Dzięki katalogowi mamy uporządkowaną ofertę i kolekcje. Mimo, że te działania zawsze trwają, w końcu dobiliśmy do brzegu i jesteśmy zadowoleni z rezultatów – a jak Wam się podoba nasza strona internetowa?

W lutym nie mogło nas zabraknąć na targach REMADAYS w Warszawie, gdzie promowaliśmy nasze gadżety premium. W tym roku także po raz pierwszy próbowaliśmy swoich sił za granicą. Braliśmy do tej pory udział w 2 targach – w lipcu The Gallery Dusseldorf oraz w sierpniu MODA Birmingham. Oprócz wspomnianych wyżej działań przygotowaliśmy spersonalizowane, modułowe stoisko zrobione przez ZONA i handlowca Panią Kasię. Prace koordynowała sama projektantka Natalia z Pracownia projektowa ENTE. Efekty pracy zaskoczyły wszystkich, a ja mogę nadal wzdychać do stoiska. Jest łatwe w montażu i można zmieniać jego design, jeśli znudzi nam się np. czarna ściana. POLECAM I DZIĘKUJĘ!

stoisko aleworekJak tylko wróciliśmy w zagranicznych wojaży trwał już jarmark Dominikański – na stanowisku gościła Was przebojowa Ola. Na jarmarku byliśmy już 4 raz, ul. Grobla II to nasze miejsce. Jarmark ten ma magiczną otoczkę, wszędzie czuć LUZ!!! Nie bez powodu wybrałam się tam wcześniej niż tylko spakować towar. Ledwo zakończą się wakacje, przyjdzie czas na nową kolekcję, która obecnie jest w fazie testów. Rozciągam, ładuję do środka i noszę codziennie plecaki z nowych tkanin. Nie tylko plecaki pojawią się w tej kolekcji. Będzie trochę produktów z życia less waste – póki nie ma premiery to słodka tajemnica, co dla Was szykujemy.

Lada dzień przedstawimy Wam premierowo realizację 6 filmów reklamowych grupy MAKE MAKE, które jak dla nas wyszły bardzo PROfesjonalnie.

Z początkiem października aleWorek podbija… TOKYO – tak, dobrze czytacie – lecimy z naszymi produktami do Japonii na Tokyo Fashion Show. Kto to wymyślił? Nikt inny tylko ja mogłam być tak szalona! J Będziemy szerzyć nasze idee oraz pokazywać LEN, dużo lnu. Ledwo wrócimy, a już wybieramy się na targi NATURA FOOD I BE ECO do Łodzi – to też dla nas nowe wydarzenie, polecane przez samych klientów, więc jak tu się nie wybrać?

Przed Bożym Narodzeniem niezmiennie Jan Szopa z Linoryt Szopa będzie dla Was marzł i czekał na Was na rynku we Wrocławiu na Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Dla Was to też dużo wydarzeń? Pewnie się zastanawiacie jak to wszystko ogarniam? Nic bez zespołu, który na miejscu odpowiada za wiele spraw – magazyn zewnętrzny, Natalia rozwiązująca problemy z paczkami, Agnieszka odbierająca telefony z hurtu czy produkcja, która uzupełnia zapasy. Mnie tylko zastanawia jakie pokręcone kolekcje z tego roku i tyyylu inspiracji wyjdą? 😉