30 Sie

Praktyczne i pojemne torby dla studentek

zeszysty

Jesień to czas powrotu na studia, a co się z tym wiąże – uczęszczania na ćwiczenia i wykłady, które są obowiązkowe. Akademicka rutyna wymaga odpowiedniego wyposażenia: zeszytów, czegoś do pisania i przekąsek, które można ze smakiem zjeść pomiędzy zajęciami. Gdzieś jednak trzeba włożyć niezbędne rzeczy. Bardzo dobrze poradzi sobie z tym zadaniem pojemna torba. Jaką jednak wybrać? Poznaj propozycje trzech praktycznych toreb dla studentki!

Torba “CYNAMON” w modnym jesiennym kolorze

torba cynamonJesień ma swoją gamę kolorystyczną jak każda pora roku. Dominują w niej barwy związane z żywiołem ziemi, a większość z nich nawiązuje do barw liści na drzewach. W trend ten spisuje się praktyczna torba dla studentki “CYNAMON” w kolorze tej przyprawy, która w chłodne i deszczowe wieczory jest znakomitym dodatkiem do latte bądź szarlotki. Produkt jest niesamowicie pojemny, a także posiada wiele ergonomicznych rozwiązań np. małą kieszonkę, w której można umieścić trudne do znalezienia klucze. Walory estetyczne i funkcjonalność – wszystko to gwarantuje praktyczna torba dla studentki.

A może intensywny błękit lub ekologiczna bawełna?

Nie każdy czuje potrzebę dopasowywania się do aktualnie panujących trendów – wśród studentek jest wiele nonkonformistek, które z miłą chęcią wybiorą na jesień dużą torbę w kolorze letniego, błękitnego nieba. Spełnieniem ich pragnień będzie produkt wykonany z kodury o dużych rączkach, który bez najmniejszego problemu zmieści format A4. A co jeśli studentka jest aktywistką walczącą o planetę? Z pewnością przypadnie jej do gustu minimalistyczna, bawełniana torba bez domieszki syntetycznych tkanin. Jej atutem jest również uniwersalność – pasuje niemal do każdej stylizacji.

Idealna torba na wieczorne zajęcia

Jesienią często wraca się z zajęć o późnej porze, kiedy na zewnątrz jest już ciemno. Praktyczna torba dla studentki to nie tylko schowek na przedmioty. Może ona posiadać funkcjonalneszara torba odblaski, które pomogą zadbać o odpowiednią widoczność na drodze podczas niekorzystnych warunków. Zadanie to na ocenę celującą wykonają modele “POCHMURNY DZIEŃ” oraz “BEZPIECZEŃSTWO NOCĄ”. Te ekologiczne torby wyposażono nie tylko w funkcjonalne kieszonki, ale właśnie w odblaski zwiększające bezpieczeństwo.

Można wybierać spośród wielu ciekawych modeli pojemnych toreb. Mają one rozmaite kolory i nawiązują tematycznie do jesieni, co czyni je bardzo atrakcyjnym wyborem na tę porę roku. Praktyczna torba dla studentki powinna pomieścić niezbędne drobiazgi, ale i cieszyć oko modnym designem. Nie pozostaje nic innego: czas spakować zeszyty i z entuzjazmem powitać nowy rok akademicki!