09 Paź

Targi Tokyo Fashion Show

Targi mody w Tokyo 2019

Od 2 do 4 października 2019 w Tokyo odbyły się targi mody FASHION WORLD TOKYO, gdzie aleWorek miał swoją premierę i po raz pierwszy uczestniczył na tych targach.

Logistyka związana z przygotowaniami pochłonęła pół roku, ale uczestnictwo w targach pół świata dalej było wielkim wyróżnieniem i wydarzeniem dla nas. Na targach zorganizowaliśmy 16m2 stoisko składające się  z samych naszych perełek. Wsparcie z językiem japońskim zapewniał p. Asuka Matsumoto, nasz łącznik między dwoma światami. To dzięki niemu bariera językowa nie była żadną barierą. Pan Asuka mówi także płynnie po polsku i z zaangażowaniem wyjaśniał odpowiedzi na nurtujące Japończyków pytania. 

W odróżnieniu do polskich targów branżowych, rozmowy trwały po 40 min, a akcje związane z promowaniem polskich produktów były bardzo kreatywne – wyspy z naszymi produktami w domach targowych, tygodniowe akcje produktów europejskich, czy sprzedaż internetowa rękodzieła. Nawet fotograf z targów, na pytanie od managera, jakie jest najlepsze stoisko na targach, przyprowadziła klientkę do naszego stoiska 🙂 

Planujemy powtórzyć ten sukces za rok i promować, to co polskie tyle kilometrów dalej, bo szefowa poszła za ciosem i zarezerwowała miejsce. Mimo różnic jedno jest wspólne – chęć oferowania ludziom wyjątkowych rzeczy. Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy targowej. 

PS Jedzenie w Japonii jest cudowne, a każdy jest życzliwy i chętny do pomocy zagubionym turystom. 

Targi mody w Tokyo 2019

Targi mody w Tokyo 2019

Targi mody w Tokyo 2019

Targi mody w Tokyo 2019

Targi mody w Tokyo 2019