04 Paź

Zabawne torby na przegonienie jesiennej chandry

jesienna aura

Jesienna chandra to przypadłość, która dotyka wielu osób. Nic dziwnego: na zewnątrz jest coraz mniej słońca, a dni stają się coraz krótsze, a w dodatku deszczowe. Oprócz tego trzeba wrócić do szkoły czy na uczelnię co wydaje się mniej atrakcyjne niż wakacyjne wyjazdy i spotkania w gronie przyjaciół.

Torba bawełniana “Na pierdoły”

Humorystyczne hasła zawsze poprawiają humor i wywołują entuzjazm. Torba bawełniana “Na pierdoły” takie posiada i trzeba przyznać, że jest ono niezwykle prawdziwe. Komu nie zdarzyło się wrzucać najróżniejszych przedmiotów do plecaka czy torebki? Zrozumieją to doskonale wszystkie roztargnizabawna torbaone osoby, które lubią mieć przy sobie dużo różnych przydatnych i mniej przydatnych rzeczy. Melancholia towarzysząca jesieni udziela się prawie każdemu, dlatego torba z zabawnym napisem wniesie radość na ulicę oraz pomoże lepiej się zorganizować. Dodatkowo jest ona niezwykle uniwersalna, a zatem zabrać można ją na uczelnię, do kina, na basen czy na zakupy.

Torba bawełniana “Jeżyk”

Nic tak nie rozczula jak urocze zwierzątka. Niestety brakuje ich w krajobrazie wielkiego miasta. Na szczęście można je znaleźć na praktycznych torbachhumorystyczna torba na ramię. Są one nie tylko bardzo praktyczne, ale i mają przeuroczy nadruk, który wykonywany jest odręcznie. Jeże to zwierzęta szczególnie kojarzące się z jesienią, więc dodatki z ich wizerunkiem z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę o tej porze roku. Warto wspomnieć, że torba utrzymana jest w neutralnej kolorystyce – dominują szarości, czerń i biel, a zatem można łączyć ją ze wszystkimi barwami oraz dopełnić nią niejeden outfit.

Torba bawełniana “Wesoła żyrafka”

żyrafa w okuarachW szare dni trzeba patrzeć na świat przez różowe okulary. Wtedy otaczająca rzeczywistość wydaje się być o wiele bardziej znośna. Takie okulary posiada wesoła żyrafka, która stanowi motyw jesiennej torby. Można do niej zapakować zeszyty na uczelnię i z entuzjazmem wkroczyć w nowy rok akademicki. Taka torba z pewnością przykuje spojrzenia przechodniów na ulicy i wywoła uśmiech na niejednej smutnej twarzy. Co więcej wykonano ją z ekologicznych materiałów, co z pewnością ucieszy osoby dbające o dobro środowiska naturalnego. Warto korzystać z praktycznych dodatków, które dodatkowo potrafią rozgromić jesienną chandrę.

Jak widać fikuśne torby mogą poprawić nastrój i przekazywać dalej pozytywną aurę. Z pewnością trafią w gusta osób, które mają poczucie humoru oraz dystans do życia. Oprócz tego są niezwykle praktyczne i przyjazne środowisku.