Promocje

lniany worek

Najlepsze pomysły rodzą się na styku potrzeby i pasji.

Zaangażowanie i ciężka praca sprawiają, że idea może stać się niezwykłym przedmiotem lub wydarzeniem. I dokładnie taka jest historia aleWorka! Tata Adrianny Wołczyk, założycielki i szefowej firmy, zaczął piec w domu chleb. Pyszny, wonny, chrupki i zdrowy! Niestety sposób jego przechowywania sprawiał, że chleb tracił swoje najlepsze właściwości. Adrianna postanowiła pomóc tacie. Talent do igły i nitki połączyła z wiedzą o niebywałych właściwościach lnu i uszyła swój pierwszy worek do chleba. Ponieważ len jest doskonały do przechowywania pieczywa i długo trzyma fason, worek do dziś zdobi kuchenny blat w jej rodzinnym domu.

Szybko szycie stało się sposobem na życie. Pojawiły się nowe osoby – a z nimi śmiałe pomysły – oraz nowe trendy. Maleńka, jednoosobowa manufaktura lnu przekształciła się w gwarną pracownię. W ten sposób, w 2012 roku, powstały pracownia ADKA i marka aleWorek.

AleWorek - noszę się naturalnie

Praktyczność

Funkcjonalne i kompaktowe produkty, które towarzyszą Ci każdego dnia.

Jakość

Produkty szyte przez same fajne babki w Polsce w pięknej pracowni w Poznaniu.

Estetyka

Design, który sprawia, że dobrze się czujesz. aleWorek – noszę się NATURALNIE.

Idealne na prezent

Spraw niespodziankę i wybierz jeden z wyjątkowych worków dla bliskiej Ci osoby.

Historia

To z POTRZEBY stworzyliśmy pierwsze worki i akcesoria. Lniane worki do chleba powstały z fascynacji lnem przez nasze prababcie.

Darmowe zwroty

W ciągu 14 dni możesz dokonać darmowego zwrotu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Interesuje Cię większa ilość? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zobacz ostatnie posty z bloga:

Jak skutecznie wykorzystać miejsce i organizować rzeczy w torebce? Pomysły na organizery do torebek

W Twojej torebce panuje chaos, który przytłacza Cię zwłaszcza wtedy, gdy musisz w niej coś szybko znaleźć? Ten problem ma większość kobiet, które lubią mieć przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy. Co z tym zrobić? Zadbać o organizację w torebce!

Eko torebki – jak wyprać, by były jak nowe?

Eko torebki to nie tylko modny dodatek, ale także praktyczne rozwiązanie, pozwalające ograniczyć używanie toreb jednokrotnego użytku – przez to, często korzystamy z nich również podczas zakupów. Żeby jednak jak najdłużej pełniły swoją rolę, należy o nie odpowiednio zadbać. Jak więc prać eko torebki, aby wyglądały jak nowe?

Co wyjdzie z połączenia drukarki do tkanin, miłości do rysowania i symbolu mandali?

Dodatki dla domu do samodzielnego kolorowania! 100% lniana tkanina została nadrukowana w kontury mandali, a do zestawu dodaliśmy pisaki do tkanin, żebyś mogła stworzyć wzór, jaki sobie zapragniesz. Ostatnio popularnym sposobem na relaks, spokój było właśnie kolorowanie mandali, ale zanim przejdziemy dalej, wyjaśnię co, to takiego ta mandala? Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, oznacza […]

ADKA czyli artystyczna, dokładna, kreatywna…

Adrianna – założycielka i szefowa. Mózg i serce organizmu. Pewnie i z wdziękiem wpadła w świat biznesu kreując w nim przestrzeń na wyjątkowe produkty. Kocha len i wierzy w jego moc. Jest doskonałym strategiem.

W swojej codziennej pracy wspierana przez zgrany zespół ludzi, których łączy: miłość do tkanin, wiedza, która jest podporą kreacji, potrzeba tworzenia pięknych i trwałych rzeczy, poszanowanie środowiska, niechęć do plastiku i wiara w len.

Dołącz do nas na