O aleWorek

AleWorek to marka działająca z pasją od 2012 roku pod szyldem firmy „Pracownia ADKA Adrianna Wołczyk”.

AleWorek, bo szyjemy worki! Tworzymy opakowania ozdobne, gadżety i produkty użytkowe. Elegancki, a zarazem nowoczesny design, który przyciąga wzrok i naturalne tkaniny, które uwielbiamy, to klucz do niepowtarzalnych rozwiązań.

Z każdą kolejną realizacją inspirujemy się wzajemnie i szukamy rozwiązań na miarę. Jesteśmy polską, rodzinną pracownią, gdzie z uśmiechem szyjemy wyjątkowe produkty, co sprawia, że otrzymujesz dopracowany produkt o wysokiej jakości.

A jaki jest Twój pomysł? Szyjemy rozwiązania. 

AleWorek – to co WPAKUJESZ się?

Pracownia Adka

  • ARTYSTYCZNA
  • DOKŁADNA
  • KREATYWNA
  • ADKA

Adrianna, pochodząca z Poznania niepoprawna optymistka ze stu-pięćdziesięcioma pomysłami na minutę, w głębi duszy artystka. Prywatnie „psiara”, a od niedawna biegaczka-amatorka.

W codziennej pracy wspierają pracowite krawcowe, zaradna asystentka Natalia i gadatliwy handlowiec Krzysztof.

Otóż nie inaczej jak z potrzeby! W naszym domu tata zaczął wypiekać sam chleby i ciągle narzekał, że nie ma go w czym przechowywać. Znał sposób trzymania pieczywa w lnianej tkaninie. Zainteresował mnie tym tematem, kupiłam więc len i uszyłam pierwszy worek, który do dziś wdzięczy się na naszym kuchennym blacie.

Możliwość spełniania indywidualnych zamówień to dla mnie kolejne wyzwania, a ja lubię wyzwania! Oprócz sztandarowego produktu – worków, szyjemy Wasze pomysły, wykonujemy hafty, czy nadruki.

Lniane worki do chleba znajdą fanów wśród zapracowanych gospodyń, które nie mają czasu kupować codziennie chleba, czy domowych piekarzy, przez EKO-zwolenników dbających o to, jak i co jedzą, po piekarnie, które jakość swych wypieków stawiają na pierwszym miejscu.

Plecakoworki z ekoskóry to świetne rozwiązanie dla fanów niezajętych rąk podczas pieszych wędrówek po miejskiej dżungli.

Worki z logo klienta szyjemy dla mniejszych i większych firm. Rozwijających się manufaktur oraz wielkich gigantów na europejskich rynkach.

Strona mówi o świecie worków, opakowań i wyjątkowych akcesoriach. W zakładce dla firm znajdzie się formularz do składania zapytań hurtowych, na blogu opisujemy, co nas spotyka oraz jak wygląda praca w firmie. Dla fanów rękodzieła jest i zakładka sklep, gdzie w kilka minut można zrealizować potrzebę posiadania naszych wyjątkowych produktów. Jeśli pojawiają się wątpliwości, odpowiedzi możesz znaleźć w sekcji często zadawanych pytań – FAQ.

Facebook